Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka :


Türkiye gıda destan macunları ne işe yarar?
Devedikeni Tohumlu Ballı Bitkisel Karışım Destan Macunları tam bir antioksidan olmakla birlikte size gün boyu dinçlik ve ferahlık hissettirecek enerjiyi sağlar.

Metabolizmaya Doğrudan Katkısı: Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Sindirim sistemi: Fiziksel ve kimyasal sindirim olarak ikiye ayrılır. Fiziksel sindirim, molekülleri küçük moleküllere ayırmaktır. Kimyasal sindirimin görevi ise, besinleri en küçük yapı taşına kadar ayırmaktır.

Hemoglobin: Solunum organından dokulara oksijen, dokulardan solunum organına ise karbondioksit ve proton taşıyan protein. Eritrositlerin içerisinde bulunur. Oksijeni +2 değerlikli demir içeren hem molekülleri ile bağlar.

Metabolizma: Canlıda yaşamın sürdürülmesi sırasında gerçekleşen tüm kimyasal tepkimelerdir. Her organizma; büyüme, gelişme, ısı, hareket, üreme gibi yaşamsal etkinlikleri sürdürebilmek için dış çevreden bazı maddeler ve enerji almak zorundadır.
Metabolizma hızı, vücudun temel fonksiyonlarını devam ettirebilmesi için kişinin bir günde ihtiyacı olan minimum enerji miktarı.

Bağışıklık Sistemi: Vücudun enfeksiyonlarla mücadelesine yardımcı olan doğal savunma sistemidir. İşte bu yüzden bizi sağlıklı tutan bağışıklık sisteminizdir.

Demir: Vücudunuz yeterli miktarda hemoglobine sahip değilse, dokularınız ve kaslarınız yeterli oksijen almaz ve etkili bir şekilde çalışamaz. Demir eksikliği yaşam kalitenizi etkileyebilecek hoş olmayan sonuçlar oluşturabilir. Bunlar, kötü sağlık, konsantrasyon eksikliği ve iş verimliliğini içerir. Çok yorgun hissetmek, demir eksikliğinin en sık görülen belirtilerinden biridir.

Kırmızı kan hücreleri: Akciğerler aracılığı ile alınan oksijeni vücudun diğer kısımlarına ve soluk vererek attığımız karbondioksiti akciğerlere taşıyan hemoglobin adlı özel bir proteini içerirler. Kırmızı kan hücrelerinin yaklaşık % 90’ını hemoglobin oluşturur.

Zindelik: Serotonin, insanda mutluluk, canlılık ve zindelik hissi veren bir hormondur.
Eksikliğinde depresif, yorgun, sıkılgan bir ruh hali görülür. Çalışanların duygusal ve ruhsal durumları; iş performansı, karar verme, yaratıcılık, ciro, takım çalışması, müzakereler ve liderlik üzerindeki başarılarını doğrudan etkiliyor!

Destan Macunları;
A, B, B1, B2, B3, B5, B6, B9, C, D, E, K , Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri vitaminler içermektedir.

Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, İyot, Kalsiyum, Kobalt, Krom, Magnezyum, Manganez, Potasyum, Protein, Selenyum ve Sodyum gibi mineraller de bulunmaktadır.

Devedikeni Tohumlu Ballı Bitkisel Karışım Destan Macunları tam bir antioksidan olmakla birlikte size gün boyu dinçlik ve ferahlık hissettirecek enerjiyi sağlar.
Üstelik kullanımı da bir o kadar kolay: Günde yemeklerden önce 1 veya 5 tatlı kaşığının su ile beraber alınması tavisye edilir. Kullanmadan önce iyice karıştırınız..
 
Üretimlerimiz el değmeden hazırlanmaktadır. Kavanoz dolumları Türkiye’nin en iyi ve moderin tesislerinde yapılmaktadır.
Destan Macunları % 100 yerli bir üretimdir..

Metabolizmaya Doğrudan Katkısı: Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

NOT:
İçerikte yer alan ürünlere karşı alerjiniz yoksa güvenle kullanabilirsiniz.

İÇERİĞİ:
Süzme Çiçek Balı (%36), Keçiboynuzu Pekmezi, Zerdeçal (Kök) (Curcuma Longa (C. Domestica)), Devedikeni (Tohum) (Silybum Marianum) (%5,85), Isırgan (Tohum) (Urtica sp.), Meyan Kökü (Glycyrrhiza Glabra), Keten (Tohum) (Linum Usitatissimum), Zencefil (Kök) (Zingiber Officinale), Ebegümeci (Çiçek) (Malva sp.), Ardıç (Meyve) (Juniperus Communis), Gülhatmi (Althea Rosea), Mayıs Papatyası (Toprak Üstü) (Matricaria Recutita) (M. Chamomilla), Demir Glukonat (Ferroz Glukonat) (%0,168)

MUHAFAZASI: Doğrudan güneş ışığı ve nemli ortamlardan uzak tutunuz.

KİMLER İÇİN :
Tüm yetişkin bireyler kullanabilir. (Hamileler hariç)


www.sepeteatgelsin.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Turkey Gıda Destan Macunları

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor